Strojník Aktuální

Popis pozice:  isrká společnost se sídlem v Panamě hledá 2 pracovníky u přístroje pro zkušební vrty (ropa, železná ruda, zlato, diamanty...), pracovní místa se mění dle požadavků zákazníků, jedná se o práci po celém světě, člověk musí být psychicky velmi odolný a také fyzicky zdatný, a to proto, že zkušební vrty se dělají v místech jakými jsou džungle, hory, pouště apod.
Musíte prokázat zkušenosti s přežitím v tvrdých podmínkách - nejlépe je mít kurz přežití (zaměstnavatel Vám jej může pomoci zajistit v případě přijetí).

Požadujeme: velmi dobrá znalost AJ, kurz přežití výhodou, velmi dobrá fyzická a psychická zdatnost (práce až 6měsíců mimo domov), ochota cestovat po celém světě, chuť postavit se novým výzvám, jeřábnické - vazačské - strojnické zkoušky výhodou

Nabízíme: pat 15.000 USD/ měsíčně (při misi) - započítané příplatky za riziko apod., mimo misi činí plat 1.500 USD/měsíc (příprava strojů,administrativa, osobní volno)
V případě mise se pracuje ve 12hodinových směnách, volno 1 den za 14dnů
Výběrové řízení se uzavírá 31.května, kdy bude vybráno 6 uchazečů, kteří budou přizváni na centrálu společnosti na britských ostrovech, kde proběhne finální výběrové řízení v anglickém jazyce

Uchazeč musí zaslat: životopis v anglickém jazyce, motivační dopis v angickém jazyce + prokázání/potvrzení praxe + ostatní dokumenty (zkoušky, kurzy, osvědčení apod.)

Požadujeme:

  • - znalost oboru a praxe alespoň 5 roky
  • - aktivní angličtina
  • -Řuština výhodou
  • - zájem pracovat
  • - spolehlivost, včasný příchod do práce
  • -doporučení od předchozího zaměstnavatele

Nabízíme:

  • 1500,- Kč/den + osobní ohodnocení +tipy
  • ubytování, které zařizuje zaměstnavatel společně s vízem a stravu
  •  letenky zaměstnavatel nehradí (Praha - Cancun 4400 Kč Condor)