Obsluha CNC Mexiko

Náplň práce:

- obsluha a seřizování CNC strojů - soustruhy, frézy

  • - práce s jedním z operačních systémů Fanuc, Siemens, Sinumerik nebo Heidenhein
  • - práce dle technické dokumentace
  • - malovýroba

Je potřebné absolvovat zkušební den  - Drážďany

Nabízíme:

  •     -  dlouhodobou stabilní práci v renomované německé společnosti
  •     - výhodné platové podmínky (od 11 do 12 eur/hod. netto), podle zkušeností
  •     - práce na trvalý pracovní poměr - česká smlouva
  •     - ubytování zdarma
  •     - možnost vyplácení záloh

Požadujeme:

  •     - středoškolské vzdělání technického zaměření
  •     - základní znalost německého jazyka
  •     - zkušenosti na pozici operátora/ seřizovač podmínkou
  •     - znalost čtení technických výkresů podmínkou
  •     - znalost práce s PC
  •     - zájem o dlouhodobé zaměstnání v zahraničí (nejedná se o turnusy)

V případě vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis, nebo nás kontaktujte pro více informací.

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Mexiko
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Ubytování/příspěvek na ubytování
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Němčina (Základní),Angličtina(Základní),Španělština(základní)